Shenzhen Lepower Opto Elektronik Co, Ltd

-12 yıl Yüksek Güçlü LED Aydınlatma Çözümü Tedarikçisi-

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

2018'den bu yana OSRAM ile iş ilişkisi kurun!

iyi kalite Akıllı LED Sokak Lambaları satış için
iyi kalite Akıllı LED Sokak Lambaları satış için
Lepower yüksek verimli led modülleri (180lm / w), sokak lambası projeleri için çok kullanıyoruz, süper parlaklık ve rekabetçi fiyat daha fazla müşteri kazanmamıza, hızlı yanıt vermelerine ve profesyonel işlerini kazanmamıza yardımcı oluyor!

—— İspanya'dan Rodrigo G.

Biz 170lm / w led sokak ışığı ile 2 yıl boyunca işbirliği yaptık.Öğle fabrika fiyatı ile yüksek lümen projemiz için mükemmel uygun oldu.Ve her zaman parlaklık olarak yolumuzu tutmak.İşleri için minnettarım.

—— Meksika'dan Moderhack T.

Üç yıldan fazla bir süredir Lepower ile işbirliği yapıyorum, son 2 yıl boyunca bana binlerce adet yüksek ışık verimliliği sağlayan LED modülü tedarik ettiler, güvenilir kalite ve rekabetçi fiyat nedeniyle onlarla çalışmaktan memnunum. Benim için iyi bir deneyim. Teşekkürler!

—— ABD'den Alan L.

Profesyonel aydınlatma, zengin deneyim, müşterim sel lambasından çok memnun ve bana daha çok güven.

—— Kuveyt'ten Dinesh M.

En etkileyici sipariş, müşterimden birinin 1200W LED stadyum ışığına ihtiyaç duymasıydı, onlar benim için çok iyi kalitede özelleştirdiler, hem güven hem de yüksek kazanç elde etmemi sağlıyor.

—— Rusya'dan Mikhail

Bizim logo laster tasarımı ile sel ışık çok güzel. Mallarla çok mutluyuz. Distribütörlerimiz giderek daha fazlasını satın alıyor

—— Enrique J. form İspanya

Lepower, birlikte çalışmayı umduğumuz en güvenilir ortaktır. Kalite şaşırtıcı ve daha da iyi hizmet. Lepower bizim aralığı içinde ev eşyası satın alabilirsiniz.

—— Brezilya'dan Arthur

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler

2018'den bu yana OSRAM ile iş ilişkisi kurun!

2018'den bu yana OSRAM ile iş ilişkisi kurun!
OSRAM Opto Yarı İletkenler (Çin) Co., Ltd. Dünyada LED'ler üzerindeki ünlü marka, 110 yıl boyunca LED ve LED Kapsülleme işinde liderlik yapıyor.

Dün, profesyonel Dr. ve İş Geliştirme Müdürü, OSRAM Asya Pasifik Bölgesi Genel Müdürü ile tanışmaktan mutluluk duyuyoruz. Araştırma ve geliştirme müdürümüz OSRAM'dan Dr ile 3 yıl konuştu. Ekonomik ve toplum kalkınması nedeniyle daha hızlı ve daha hızlı olması nedeniyle LED'lerin teknolojisini, gelecekte daha fazla enerji ve maliyetten tasarruf etmek için LED'lerden tam olarak nasıl faydalanabileceğini derinlemesine tartışın.

Toplantıdan sonra, birlikte LED'ler geliştirmek için işbirliği anlaşmaları imzalamayı kabul ettik.

Pub Zaman : 2019-01-22 14:39:19 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Lepower Optoelectronic Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Sophia

Tel: +86-13480174506

Faks: 86-755-29682900

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)